Dokumenty

Zapoznaj się z naszymi oraz obowiązującymi dokumentami. Zbiór dokumentów dostępny jest wyłącznie dla członków po zalogowaniu

Przejdź

Portal monitorowania prawa Porozumienia Zielonogórskiego i LZLRP

Szanowni Państwo,

w imieniu Federacji Porozumienie Zielonogórskie oraz Lubelskiego Związku Lekarzy Rodzinnych – Pracodawców, realizatorów projektu, zapraszam Państwa Związek oraz jego Członków do odwiedzin portalu monitorowania prawahttps://www.monitorowanieprawa.pl/. Państwa Związek jest jednym z uczestników projektu, dlatego ważne jest by wzięli Państwo aktywny udział w konsultacjach na temat zmian prawa i w wypełnianiu portalu treścią.

Portal został stworzony w celu ułatwienia monitorowania stanowienia i zmian prawa w Polsce oraz możliwości opiniowania zmian prawa przez związki, instytucje i osoby prywatne. Jego główną częścią jest lista aktualnie konsultowanych zmian aktów prawnych wraz z możliwością wyrażenia swojej opinii na ten temat.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich, jednak w celu tworzenia opinii oraz możliwości wypełnienia testu kompetencyjnego i uzyskania certyfikatu (materiały w przygotowaniu) należy się zarejestrować. Rejestracja jest łatwa i intuicyjna, a w portalu znajduje się dział pomocy.

Uprzejmie proszę o umieszczenie informacji na temat portalu na Państwa stronie WWW i profilu Facebook oraz odnośnika (linku) do portalu w zakładce Odnośniki (jeśli taki jest na Państwa stronie).
I oczywiście zachęcam do rejestracji i opiniowania aktów prawnych.

 

Z pozdrowieniami,

Administrator serwisu
https://www.monitorowanieprawa.pl/